Malesani i shtohet listës së trajnerëve të mundshëm të Shqipërisë - Sport - Kosova Sot
Malesani i shtohet listės sė trajnerėve tė mundshėm tė Shqipėrisė

Malesani i shtohet listės sė trajnerėve tė mundshėm tė Shqipėrisė

FSHF njoftoi se ende nuk është vendosur për trajnerin e Kombëtares, por emrave më të përfolur deri më tani, pikërisht dyshesh Panucci-De Canio i shtohet edhe një tjetër.

Bëhet fjalë për Alberto Malesanin, ish-trajner i Parmës dhe Fiorentinës. 63-vjeçari, ndonëse në dukje është emër i ri, të paktën që qarkullon në media, është futur fort në garë.

Image

 

 

 


(Kosova Sot) 

 

18 orë e 27 minuta më parë
24/02/18