Ramos vjen me golin e javës në LK, i shënon në gërshërë Apoelit (Video) - Sport - Kosova Sot
Ramos vjen me golin e javës në LK, i shënon në gërshërë Apoelit (Video)

Ramos vjen me golin e javës në LK, i shënon në gërshërë Apoelit (Video)

Real Madridi ka thelluar epërsinë ndaj Apoelit në 3-0.

Goli erdhi nga Sergio Ramos në minutën e 61-të dhe ishte thjesht gol fantastik.

Dy golat tjerë janë shënuar nga Cristiano Ronaldo. 

(Kosova Sot)

18 orë e 29 minuta më parë
24/06/18