​Katastrofë për Realin, i lëndohet një yll - Sport - Kosova Sot
​Katastrofė pėr Realin, i lėndohet njė yll

​Katastrofė pėr Realin, i lėndohet njė yll

Real Madrid ka marrë një lajm shumë të keq, pak ditë para ndeshjes me Getafen në La Liga

Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është lënduar dhe do të mungojë për ndeshjen e ardhshme ndaj Getafes.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Real Madridit.

“Pas testeve të kryera sot në mëngjes, lojtari ynë Keylor Navas është diagnostifikuar me ënjtje të muskulit në ijën e djathtë”, thuhet në njoftimin zyrtar. 

(Kosova Sot)

19 orë e 58 minuta më parë
18/02/18