Kosova zyrtarizon miqësoren në këtë datë dhe me këtë shtet - Sport - Kosova Sot
Kosova zyrtarizon miqėsoren nė kėtė datė dhe me kėtė shtet

Kosova zyrtarizon miqėsoren nė kėtė datė dhe me kėtė shtet

Federata e Futbollit të Kosovës edhe zyrtarisht ka njoftuar se kundërshtari i një miqësoreje do të jetë Letonia.

Ndeshja miqësore do të zhvillohet në stadiumin kosovar “Adem Jashari” në Mitrovicë më 13 nëntor.

Kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare që Kosova do ta zhvillojë në shtëpi, pasi ndeshjet e ciklit kualifikues në Kupën e Botës, i ka luajtur në “Loro Borici” të Shkodrës.

(Kosova Sot)

18 orë e 31 minuta më parë
21/02/18