Ronaldo turpëron Mayoralin në stërvitje - Sport - Kosova Sot
Ronaldo turpėron Mayoralin nė stėrvitje

Ronaldo turpėron Mayoralin nė stėrvitje

Cristiano Ronaldo ka qenë në disponim në stërvitjen e fundit

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo e ka turpëruar sulmuesin e ri të Los Blancos, Borja Mayoral

Portugezi, gjatë stërvitjes së fundit, ia ka futur topin mes këmbëve 20 vjeçarit.

Kampioni i Spanjës dhe Evropës nesër do të jetë mysafirë i Getafes nga ora 16:15. 

 

 

(Kosova Sot)

6 orë e 31 minuta më parë
20/02/18