Cavani harron Neymarin, tani “përleshet” me Suarezin - Sport - Kosova Sot
Cavani harron Neymarin, tani “përleshet” me Suarezin

Cavani harron Neymarin, tani “përleshet” me Suarezin

Cavani është zënë edhe me Suarezin.

Pas tollovisë që krijoi në PSG me Neymarin, Edinson Cavani është zënë edhe me sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez.

Gjithçka ndodhi në ndeshjen mes Uruguait e Bolivisë, të cilët diskutonin për topa të humbur dhe mos pasime te njëri-tjetri.

Nervozizmin mes tyre e tregon më së miri fakti se Cavani nuk festoi me Suarezin kur ky i fundit shënoi për Uruguain.

(Kosova Sot)

8 orë e 57 minuta më parë
18/10/18