​12 talentet më të mirë që pritet të jenë në Kupën e Botës - Sport - Kosova Sot
​12 talentet më të mirë që pritet të jenë në Kupën e Botës

​12 talentet më të mirë që pritet të jenë në Kupën e Botës

Kupa e Botës e vitit 2018 pritet të mbledh disa prej talenteve më të mëdhenj në futboll

Tashmë 23 Kombëtare e kanë siguruar kualifikimin në Kupën e Botës, që do të mbahet vitin e ardhshëm në Rusi.

Kështu do të kemi mundësi që në Kampionatin Botëror të shohim disa prej talenteve më të mëdhenj, të cilët pritet të jenë e ardhmja e këtij sporti.

Disa prej tyre tashmë e kanë siguruar kualifikimin dhe disa të tjerë do të tentojnë përmes play-offit.

Goal.com ka përzgjedhur 12 talentet më të mëdhenj që prite të jenë në Rusia 2018. 

 

(Kosova Sot)

20 orë e 31 minuta më parë
18/10/18