Gjigantët e Premierligës interesohen për talentin e Barcelonës - Sport - Kosova Sot
Gjigantėt e Premierligės interesohen pėr talentin e Barcelonės

Gjigantėt e Premierligės interesohen pėr talentin e Barcelonės

Arsenal, Chelsea dhe Manchester City janë duke u interesuar për Abel Ruiz.

Sipas asaj që raporton “The Mirror”, tri klube nga Premierliga janë duke u interesuar sulmuesin e ri të Barcelonës, Abel Ruiz.

Raportohet se Ruiz ka klauzolë 3 milionë funte kontrata e të cilit i skadon në vitin 2019.

Arsenal, Chelsea dhe Manchester City janë duke monitoruar 17 vjeçarin.

(Kosova Sot)

19 orë e 42 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa