Inter dhe Napoli e duan yllin e Atleticos - Sport - Kosova Sot
Inter dhe Napoli e duan yllin e Atleticos

Inter dhe Napoli e duan yllin e Atleticos

Dy skuadrat italiane Inter dhe Napoli janë duke u anësuar për mesfushorin e Atletico Madridit, Nicola Gaitan

Mungesa e minutave në Atletico Madrid, kanë bërë që shumë skuadra të interesohen për argjentinasin, Nicola Gaitan.

Ndër to janë edhe dy skuadrat italiane Inter dhe Napoli, shkruan Calciomercato.

Drejtuesit e Atletico Madridit janë të gatshëm ta shesin argjentinasin gjatë janarit, nëse marrin një ofertë prej 25 milionë eurove, aq sa i paguan ata Benficas në vitin 2015.

(Kosova Sot)

10 orë e 16 minuta më parë
23/09/18