Agolli kundër Diego Simeones - Sport - Kosova Sot
Agolli kundėr Diego Simeones

Agolli kundėr Diego Simeones

Qarabag FK dhe Atletico Madrid do të përballen sonte, nga ora 18:00, në kuadër të xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

E përditshmja sportive katalonase, Sport, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. 

Titullar për skuadrën e azerbajxhanase, Qarabag do të jetë kapiteni i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli.

Kurse, Diego Simeone, trajneri i Atletico Madridit, në këtë takim do të luajë me formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion. 

(Kosova Sot)

3 orë e 34 minuta më parë
23/02/18