Interi nuk heq dorë nga ylli i PSG-së - Sport - Kosova Sot
Interi nuk heq dorė nga ylli i PSG-sė

Interi nuk heq dorė nga ylli i PSG-sė

Inter vazhdon të shfaqë interesim për mesfushorin e Paris Saint-Germain.

Raportohet se “Zikaltrit” e dëshirojnë argjentinasit Javier Pastore dhe një marrëveshje e mundshëm mund ta përfshijë edhe Joao Marion.

Skuadra e Spallettit ka nisur sezonin shumë mirë dhe përkundër Financial Fair Play, Inter mund të investojë edhe në afatin kalimtar të janarit.

Ramires pritet t’i bashkohet skuadrës si i huazuar nga Jiangsu Sunin, pasi dy klubet janë në pronësi të Sunin Group.

Corriere dello Sport raporton se këshilltari teknik, Walter Sabatini, dhe drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio janë të çmendur pas Pastores.

 (Kosova Sot)

20 orë e 4 minuta më parë
18/02/18