​Juventus zhgënjen tifozët - Sport - Kosova Sot
​Juventus zhgėnjen tifozėt

​Juventus zhgėnjen tifozėt

Juventus nuk do të nënshkruaj gjatë janarit me mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can

Mesfushori gjerman, Emre Can ka kontratë me Liverpoolin vetëm deri në fund të këtij sezoni dhe ende nuk ka vendosur për vazhdimin e saj.

Për shërbimet e tij ka qenë e interesuar skuadra e madhe italiane, Juventus, por që refuzon ta transferojë atë gjatë afatit kalimtar të janarit.

“Ne nuk do të nënshkruajmë me asnjë lojtar në janar”, tha Drejtori Sportiv i Juventusit, Giuseppe Marotta për Rai 2.

“Ne për momentin jemi duke arritur objektivat tona në Ligën e Kampionëve, ku jemi në një grup shumë të vështirë”, tha ai në fund.

(Kosova Sot)

24 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa