​Perez i lodhur nga Benzema, kërkon njërin nga këta tre supersulmues - Sport - Kosova Sot
​Perez i lodhur nga Benzema, kërkon njërin nga këta tre supersulmues

​Perez i lodhur nga Benzema, kërkon njërin nga këta tre supersulmues

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez dëshiron një sulmues të ri, pasi është i lodhur me paraqitjet jo të mira të Karim Benzemas

Sulmuesi francez, Karim Benzema po kalon momente shumë të vështira këtë sezon, duke shënuar vetëm një gol në La Liga.

Kjo e ka mërzitur presidentin Florentino Perez, i cili është vënë në kërkim të një sulmuesi të ri.

Sipas mediave spanjolle, Perez dëshiron njërin nga Harry Kane, Paulo Dybala dhe Antonie Griezmann.

(Kosova Sot)

12 orë e 48 minuta më parë
21/10/18