​Joao Mario paralajmëron largimin nga Interi - Sport - Kosova Sot
​Joao Mario paralajmëron largimin nga Interi

​Joao Mario paralajmëron largimin nga Interi

Joao Mario dëshiron të luaj më shumë dhe po e mendon largimin gjatë muajit janar

Mesfushori portugez, Joao Mario nuk ka startuar asnjëherë në pesë ndeshjet e fundit të Interit, duke qenë vetëm zëvendësues.

Kjo ka filluar ta shqetësoi atë, i cili thotë se gjatë janarit do të mendojë nëse do të largohet apo jo.

“Nuk mund të bëj asgjë, por natyrisht që do të doja të luaja më shumë, sikur shumë të tjerë në pozitën time”, tha fillimisht Joao Mario gjatë një konference për media.

“PSG? Thashethemet janë normale dhe pjesë e futbollit. Unë jam i fokusuar, por do të shohim, pasi ka kohë deri sa të hapet afati kalimtar. Do të marrë një vendim që është më i miri për karrierën time”. 

(Kosova Sot)

16 orë e 23 minuta më parë
21/10/18