Barcelona me ide të “çmendur”, sakrifikon këtë lojtar për Griezman - Sport - Kosova Sot
Barcelona me ide tė “ēmendur”, sakrifikon kėtė lojtar pėr Griezman

Barcelona me ide tė “ēmendur”, sakrifikon kėtė lojtar pėr Griezman

Griezman është përfolur se mund të jetë pasardhës i Neymarit te Barcelona, mirëpo dënimi i FIFA-së për Atleticon, bëri që këta të fundit të blindojnë futbollistët.

Mirëpo, sipas Don Balon, klubi katalonas do të përpiqet të nënshkruaj me francezin në mekaton e ardhshme.

Sipas këtij burimi, Simeones i pëlqen Sergio Roberto dhe mund të përdorët në këtë marrëveshje.

Griezman është kërkuar shumë nga Manchester United, mirëpo këta të fundit dështuan të arrijnë marrëveshje.

(Kosova Sot)

3 orë e 23 minuta më parë
24/02/18