​Skrinari i përgjigjet Barcelonës - Sport - Kosova Sot
​Skrinari i pėrgjigjet Barcelonės

​Skrinari i pėrgjigjet Barcelonės

Paraqitjet e shkëlqyera të qendërmbrojtësit të Interit, Milan Skriniari kanë vënë në lëvizje edhe klubet elitare evropianë

Një ndër to është edh skuadra e madhe Barcelona, e cila vetëm se ka nisur interesimin për sllovakun.

Vet lojtari ka thënë se është i lumtur në Inter, edhe pse e pranon se është i lumtur që për të interesohet një skuadër e tillë.

“Barcelona është gjithmonë Barcelona, por unë jam mirë te Interi dhe jam i lumtur për zgjedhjen që kam bërë në verë. Me Spalletti-n po punojmë shumë mirë dhe shpresojmë të shkojmë së më larg”, ka thënë Skrinari. 

(Kosova Sot)

15 orë e 23 minuta më parë
19/02/18