Formacionet zyrtare: Kroacia – Greqia - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Kroacia – Greqia

Formacionet zyrtare: Kroacia – Greqia

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kroacisë dhe Greqisë.

Kroacia dhe Greqia do të përballen nga ora 20:45, sfida e parë e “play-off”, ku dyja skuadrat kërkojnë biletën për Botërorin “Rusia 2018”.

Ndeshja kthyese do të zhvillohet të dielën në Greqi.

(Kosova Sot)

9 orë e 0 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa