Formacionet zyrtare: Irlandë Veriore – Zvicra - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Irlandė Veriore – Zvicra

Formacionet zyrtare: Irlandė Veriore – Zvicra

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Irlandës Veriore dhe Zvicrës.

Irlanda Veriore dhe Zvicra do të përballen nga ora 20:45, sfida e parë e “play-off”, ku dyja skuadrat kërkojnë biletën për Botërorin “Rusia 2018”. 

Ndeshja kthyese zhvillohet të dielën në Zvicër.

(Kosova Sot)

14 orë e 15 minuta më parë
23/01/18
aaaaaaaa