Fillon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Letoni - Sport - Kosova Sot
Fillon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Letoni

Fillon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Letoni

Ka nisur shitja e biletave për ndeshjen miqësore mes Kosovës dhe Letonisë, e cila do të zhvillohet në të hënën në Mitrovicë.

Federata e Futbollit e Kosovës njoftoi sot në ueb-sajtin e saj zyrtar se shitja e biletave për ndeshjen miqësore Kosovë – Letoni, që zhvillohet të hënën, më 13 nëntor në orën 19:30 në Stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë, ka nisur sot. 

Çmimi më i ulët i biletës do të jetë 3 euro, ndërsa më i larti 10 euro. 

(Kosova Sot)

6 orë e 50 minuta më parë
15/10/18