E bija e Mihajlovic në lidhje me lojtarin që babai i saj e “urren” (FOTO) - Sport - Kosova Sot
E bija e Mihajlovic në lidhje me lojtarin që babai i saj e “urren” (FOTO)

E bija e Mihajlovic në lidhje me lojtarin që babai i saj e “urren” (FOTO)

Virxhinija Mihajlovic është e bije a trajnerit të Torinos serbit Sinisa Mihajlovic.

Bukuroshja serbe e cila jeton në qytetin e Torinos tash e pesë muaj ka filluar  një lidhje me lojtarin e Juventusit Alesandro Vogliacco.

Ky i fundit është 19 vjeçar dhe është kapiten për grup moshat  e reja tek “Zonja e Vjetër”.

Kujtojmë që Mihajlovic gjatë gjithë karrierës së tij si futbollist dhe trajner e ka pasur rival skuadrën e Juventusit dhe kjo lidhje nga mediat serbe është parë si e çuditshme.

Image
Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

10 orë e 3 minuta më parë
21/09/18