​Formacionet zyrtare: Angli – Brazil - Sport - Kosova Sot
​Formacionet zyrtare: Angli – Brazil

​Formacionet zyrtare: Angli – Brazil

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Angli – Brazil

Anglia dhe Brazili kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet nga ora 21:00.

Angli:

Brazil: Alisson, Alves, Marquinhos, Miranda, Marcelo, Paulinho, Casemiro, Augusto, Coutinho, Gabriel Jesus, Neymar

(Kosova Sot)

13 orë e 6 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa