Formacionet zyrtare: Barcelona – Sporting Lisbona - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Barcelona – Sporting Lisbona

Formacionet zyrtare: Barcelona – Sporting Lisbona

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Sporting Lisbonës.

Barcelona dhe Sportingu do të përballen në “Camp Nou” nga ora 20:45, sfida e fundit në fazën e grupeve në Champions League.

Barça ka kohë që ka siguruar kualifikimin, ndërsa Sportingu shpreson ende, por edhe nëse arrin fitore në “Camp Nou”, duhet të dështojë Juve për të siguruar një biletë më tej, diçka pothuajse e pabesueshme të ndodhë.

Barcelona: 

Sporting Lisbona:

(Kosova Sot)

18 minuta më parë
21/10/18