Man United shokohet në “Old Trafford” - Sport - Kosova Sot
Man United shokohet nė “Old Trafford”

Man United shokohet nė “Old Trafford”

CSKA Moska ka kaluar në epërsi kundër Manchester United midis “Old Trafford”.

Për 0:1 dhe për t’i shokuar vendasit, shënoi Alan Dzagoev në fund të pjesës së parë, 45’

(Kosova Sot)

5 orë e 43 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa