Man United i frikshëm, shënon dy gola të shpejtë - Sport - Kosova Sot
Man United i frikshėm, shėnon dy gola tė shpejtė

Man United i frikshėm, shėnon dy gola tė shpejtė

Manchester Unitedi e ka përmbysur rezultatin ndaj CSKA Moskës dhe po fiton 2:0 në Old Trafford”. Për 1:1 shënoi Romelu Lukaku në minutën e 65’të. Një minutë më vonë, Rashford shënoi për t’i kaluar në epërsi “Djajtë e Kuq”.

(Kosova Sot)

17 orë e 9 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa