Befasia shumë e bukur që Manchester City ia bëri kësaj gruaje (Video) - Sport - Kosova Sot
Befasia shumë e bukur që Manchester City ia bëri kësaj gruaje (Video)

Befasia shumë e bukur që Manchester City ia bëri kësaj gruaje (Video)

Manchester City është skuadra më perfekte aktualisht në futbollin evropian. Pep Guardiola ka arritur të krijojë një skuadër të frikshme duke shkelur çdo kundërshtarë deri tani në Premierligë. Por jo vetëm rezultatet e mira di t’i bëjë City.

Ky gjest fantastik është bërë pikërisht nga kjo skuadër. Ata kanë befasuar një grua të moshuar të cilës disa muaj më parë i ka vdekur burri. City i ka gjetur adresën duke i përgatitur asaj ndoshta befasinë më të bukur në jetë.

Çek me para, vizitë në zonën VIP në stadium, një ditë me skuadrën, fotografi dhe çdo përjetim të mundshëm me Cityn ka qenë dhurata për këtë grua nga skuadra angleze.

(Kosova Sot)

1 orë e 5 minuta më parë
21/10/18