Salah s’ka të ndalur, e kalon Liverpoolin në epërsi - Sport - Kosova Sot
Salah s’ka tė ndalur, e kalon Liverpoolin nė epėrsi

Salah s’ka tė ndalur, e kalon Liverpoolin nė epėrsi

Salah ka shënuar përsëri dhe këtë herë e ka kaluar skuadrën e tij, Liverpool, në epërsi ndaj Leicester Cityt.

Për 2-1 egjiptiani shënoi në minutën e 77-të.

 

(Kosova Sot)

5 orë e 4 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa