Cancelo: Inter ka skuadër për të përfunduar në top katërshe - Sport - Kosova Sot
Cancelo: Inter ka skuadër për të përfunduar në top katërshe

Cancelo: Inter ka skuadër për të përfunduar në top katërshe

Joao Cancelo beson se skuadra e tij ka skuadër të mirë për të përfunduar në top katërshe, pozitë kjo që dërgon në Ligën e Kampionëve

Inter nuk ka fituar në katër ndeshjet e fundit në Serie A, ku ka marrë dy barazime dhe ka pësuar dy humbje.

Kështu ata kanë mbetur 7 pikë mbrapa Napolit që është në vendin e parë, duke mbetur mbrapa në garë për titull dhe rrezikojnë edhe pozitën e katërt.

Por, mbrojtësi i djathtë, Joao Cancelo beson se ata kanë skuadër që të përfundojnë në top katërshe që dërgon në Ligën e Kampionëve.

“Skuadra ka kualitetin që të përfundojë në top katërshe. Por, rivalët tanë janë shumë të fortë”, tha Cancelo për mediat italiane.

“Padyshim që ne kemi kualitetin ta bëjmë këtë, por nuk e di se çfarë do të ndodh”.

(Kosova Sot)

6 orë e 56 minuta më parë
21/10/18