Formacionet zyrtare: Crystal Palace – City - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Crystal Palace – City

Formacionet zyrtare: Crystal Palace – City

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Crystal Palace – Manchester City

Dy skuadrat angleze, Crystal Palace dhe Manchester City kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 13:00.

(Kosova Sot)

17 orë e 38 minuta më parë
17/01/18
aaaaaaaa