“Idiote, çfarë bën…”, futbollistin e ‘tërbon’ fotoja e gruas në Instagram (FOTO) - Sport - Kosova Sot
“Idiote, çfarë bën…”, futbollistin e ‘tërbon’ fotoja e gruas në Instagram (FOTO)

“Idiote, çfarë bën…”, futbollistin e ‘tërbon’ fotoja e gruas në Instagram (FOTO)

Natalia Zarate, bashkëshortja e ish-futbollistit të Lacio e Inter, Mauro Zarate, ka ndezur ‘instagramin’ me një foto tejet provokuese që ka marrë shumë komente nga fansat e saj.

Një ndër komentuesit ka qenë edhe bashkëshorti, Zarate, i cili tani luan me Al-Nasr Dubai dhe ka shkruar: “Idiote, çfarë bën… sipas mendimit tim duhet ta heqësh atë imazh. Me gjithë ato komente që ke marrë…”, ka shkruar argjentinasi.

Fansat e Natalie kanë ndërhyrë në masë për ta mbrojtur nga komenti i ashpër i bashkëshortit. Zonja Zarate ka pranuar më vonë se është bërë fjalë për një lojë mes të dyve dhe që “fatkeqësisht në internet nuk mund të kuptohet toni i përdorur për të thënë gjëra të caktuara dhe ky fakt krijon polemika”, ka thënë ajo.

Image

 

 

(Kosova Sot)

16 orë e 57 minuta më parë
24/10/18