​Formacionet zyrtare: Everton – United - Sport - Kosova Sot
​Formacionet zyrtare: Everton – United

​Formacionet zyrtare: Everton – United

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Everton – Manchester United

Everton dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës angleze.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:30.

(Kosova Sot)

14 orë e 17 minuta më parë
24/09/18