Ronaldo kërkon largimin e dy lojtarëve nga Reali - Sport - Kosova Sot
Ronaldo kërkon largimin e dy lojtarëve nga Reali

Ronaldo kërkon largimin e dy lojtarëve nga Reali

Cristiano Roanldo nuk dëshiron që në skuadër të jenë dy portierët, keylor Navas dhe Kiki Casilla

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk është i kënaqur e disa lojtarë që ka në skuadër dhe ka kërkuar largimin e tyre.

Diario Gol shkruan se Ronaldo ka dërguar një listë te presidenti Florentino Perez, ku ka kërkuar largimin e dy portierëve.

Ai nuk dëshiron që në skuadër të jenë Keylor Navas dhe Kiko Casilla.

Ronaldo po ashtu thuhet se ka kërkuar më shumë përforcime në mbrojtje, por jo edhe në sulm, sepse është i kënaqur. 

(Kosova Sot)

16 orë e 43 minuta më parë
16/07/18