Formacionet zyrtare: City – Watford - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: City – Watford

Formacionet zyrtare: City – Watford

anë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester City – Watford

Manchester City dhe Watford kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00:

Image
Image

 

 

(Kosova Sot)

 

22 orë e 30 minuta më parë
23/10/18