Giroud në Turqi? - Sport - Kosova Sot
Giroud nė Turqi?

Giroud nė Turqi?

Fenerbahce pritet t’i bëjë ofertë Arsenalit për sulmuesin e tij francez, Oliver Giroud, gjatë këtij muaji, raporton gazeta turke “Fanatik”.

Francezit, i cili lidhej me një kalim te Evertoni dhe West Hami gjatë verës, iu kanë kufizuar mundësitë për të luajtur në skuadrën e parë,.

Fenerbahce momentalisht i ka në skuadër sulmuesit Robin van Persie, Roberto Soldado dhe Vincent Janssen. 

(Kosova Sot)

16 orë e 27 minuta më parë
24/01/18