Formacionet zyrtare: Real Madrid – Numancia - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Real Madrid – Numancia

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Numancia

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid – Numancia

Real Madrid dhe Numancia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Copa del Rey.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:30. 

(Kosova Sot)

6 orë e 15 minuta më parë
19/08/18