Salah: E dija se do të shënoja shumë gola në Liverpool - Sport - Kosova Sot
Salah: E dija se do të shënoja shumë gola në Liverpool

Salah: E dija se do të shënoja shumë gola në Liverpool

Mohamed Salah është ylli kryesor i Liverpoolit këtë sezon, ku ka shënuar 21 gola vetëm në Premierligë

Anësori egjiptian, Mohamed Salah insiston se e ka ditur gjithnjë se do të shënojë shumë gola në Liverpool.

“Nuk dua të duke si arrogant, por gjithnjë e kam ditur se do të shënojë shumë gola”, tha Salah për FourFourTwo.

Ai po ashtu tregoi se gjithnjë ka qenë fans i Liverpoolit dhe me të parë interesimin e kësaj skuadre kishte vendosur të transferohej në Anfield.

Salah në Premierligë ka shënuar 21 gola këtë sezon, ndërsa në të gjitha garat ka 28 gola për Liverpoolin.

(Kosova Sot)

21 orë e 36 minuta më parë
13/11/18