2 gola të shpejtë në ndeshjen Bayern – Schalke - Sport - Kosova Sot
2 gola të shpejtë në ndeshjen Bayern – Schalke

2 gola të shpejtë në ndeshjen Bayern – Schalke

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Bayern Munich dhe Schalkes.

Schalke e barazoi rezultatin në 1-1 përmes Di Santo në minutën e 29-të.

Por, Bayern e riktheu epërsinë përmes Thomas Muller vetëm shtatë minuta më vonë.

(Kosova Sot)

9 orë e 53 minuta më parë
19/06/18