Formacionet zyrtare: Newcastle – Man United - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Newcastle – Man United

Formacionet zyrtare: Newcastle – Man United

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Newcastle United e Manchester United.

Newcastle United dhe Manchester United do të përballen në stadiumin “St James' Park”, nga ora 15:15 në kuadër të xhiros së 27 në Premierligë.

Newcastle:

Image

Man United:

Image

 

(Kosova Sot)

14 orë e 45 minuta më parë
21/09/18