Fjalët e Mourinhos pas eliminimit nga Liga e Kampionëve - Sport - Kosova Sot
Fjalët e Mourinhos pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Fjalët e Mourinhos pas eliminimit nga Liga e Kampionëve

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e pranon se janë shumë të zhgënjyer nga Liga e Kampionëve, por thotë se ky është futbolli

Portugezi në anën tjetër përgëzon Sevillan dhe i uron sukses në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“Është zhgënjyese, por ky është futbolli. Ata bën mirë dhe unë u dëshirojë më të mirën”, tha fillimisht Mourinho.

“Përballja ka qenë e balancuar. Kalimi i Sevillas ka qenë i drejtë. Ju dëshiroj lumturi në çerekfinale”.

(Kosova Sot)

21 orë e 1 minuta më parë
21/07/18