Kemi gol në ndeshjen Poloni – Portugali - Sport - Kosova Sot
Kemi gol në ndeshjen Poloni – Portugali

Kemi gol në ndeshjen Poloni – Portugali

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Poloni – Portugali

Sulmuesi i Genoas, Piatek ka shënuar për Poloninë duke kaluar në epërsi në minutën e 18 të ndeshjes.

Polonia dhe Portugalia gjenden në Grupin 3 të Ligës A të Kombeve, ku është edhe Italia.

 

 

(Kosova Sot)

14 orë e 28 minuta më parë
16/10/18