Kosova Sot
description

Shaqiri: Me Kosovën kur të pranohet në UEFA dhe FIFA

Publikuar: E premte 24 Janar 2014, 10:46 0 Komente

Mesfushori i Bayern Munchen, Xherdan Shaqiri, është shprehur haptazi i gatshëm të përfaqësojë Kosovën, kur kjo e fundit të sigurojë paraqitjen e plotë në arenën ndërkombëtare. "Deri më tani nuk ka asgjë konkrete. Duhet të mendoj kur Kosova të pranohet në FIFA, atëherë do të rishqyrtoj situatën, por për këtë ndoshta kalojnë disa vite", ka pohuar Shqiri./kryetitull/shaqiri-me-kosoven-kur-te-jete-ne-uefa-dhe-fifa/138861/

Printo Dërgo
  • di

Komente


arkivi i lajmeve