KosovaSot
description

Aksident në aksin Shkodër-Hani i Hotit, dy persona të vdekur

Publikuar: E enjte 5 Shtator 2013, 22:41 0 Komente

Dy të rinj humbën jetën në një aksident rrugor të ndodhur në rrethin Shkodrës pasditen e së enjtes, raportuan burimet policore. Aksidenti tragjik u verifikua në fshatin Shtoj i Ri, ku si rrjedhjojë e shpejtësisë së lartë, një makinë "BMW" me targa italiane doli nga rruga dhe u përplas me një mur rrethues të një shtëpie. Si rrjedhojë e përplasjes, dy të rinjtë Augen dhe Ervin Ndrecaj, nga Kopliku, gjetën vdekjen e menjëhershme. Dyshohet se aksidenti u shkaktua si rrjedhojë e tejkalimit të shpejtësisë së lejuar për qarkullimin në këtë rrugë.


Printo Dërgo
  • di

Komente


arkivi i lajmeve