Kosova Sot

Rugovasit admirojnė guximin dhe dinjitetin e deputetes Kadriu

Lajme >

Në protestën e së shtunës, mesazhi kryesor nga protestuesit ishte drejtuar ndaj deputetëve të Parlamentit të Kosovës, që të mos e votojnë vendimin e Qeverisë së Republikës së...

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Lypsarėt qė punojnė pėr "Bosėt" e tyre

Një numër i lëmoshëkërkuesve në Gjakovë vjen...

Nuk ka mbetur hapėsirė pėr ceremoni tė dinjitetshme

Në lokacionin në pjesën periferike të qytetit, i njohur si...

Kultivimi kanabisit:SHISH dėrgon raportin sekret te Krimet e Rėnda

Shërbimi Informativ Shtetëror vë në lëvizje...

Mjeshtret e veshjeve tė traditės

Shala: Vetëm pak mjeshtre vazhdojnë të mbajnë traditën...

Arrestohet Samir Tahiri, por jo ai qė mendoni!

Një person është prangosur nga policia e Tiranës pas...

Burri gėnjeu, ky ėshtė motivi i vėrtetė pse e vrau gruan me sėpatė (Foto)

Zbardhen detaje nga krimi i rëndë në familjen Dervishi,...

Ditė zie nė Kirgizi pėr viktimat e zjarrit nė Moskė

Kirgizia ka shpallur ditë zie, pasi më 27 gusht në Moskë,...

1 EURO =

1.12

USD

134.00

ALL

0.85

GBP

1.09

CHF

7.47

CNY

114.11

JPY

75.15

INR

1.48

AUD

3.30

TRY

4.11

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet tė votohet marrėveshja e demarkacionit nga deputetėt me 1 shtator?

 • Po
 • Jo

   Anglia dėrgon anije luftarake nė Gjirin Persik nė mbėshtetje tė anijeve amerikane

   Ministria e mbrojtjes e Anglisë njoftoi dërgimin e anijes luftarake 1...

   VIP

   Kim ngushėllon burrin pas humbjes sė dyfishtė (Foto)

   Ata tërhoqën vëmendjen në tepihun e kuq me stilin e tyre të modës. Por, Kim Kardashian dhe Kanye West dukeshin të dëshpëruar derisa po largoheshin nga ceremonia e VMA MTV në Nju Jork të dielën për një natë jashtë me Beyonce dhe Jay Z, pas humbjes së dyfishtë të reperit dhe të folurit pa lidhje në shfaqje, transmeton gazeta Kosova Sot Online. Ylli 35-vjeçar u shfaq me nëj veshje të shkurt të zezë, me të...

   VIP

   Ėshtė 46 vjeēare por duket mjaftė seksi (Foto)

   Është e vështirë të jesh në moshën 46 vjeçare dhe të...

   Femra

   Pesė stile tė lezetshme pėr flokė tė gjatėsisė mesatare (Foto)

   Flokët e gjatësisë mesatare zakonisht njihen si flokë universal. Pra,...

   VIP

   Ēfarė i bashkoi Fjolla Morinėn dhe Rovena Stefėn?! (Foto)

   Dy këngëtaret e njohura shqiptare Rovena Stefa dhe Fjolla Morina janë bërë...

   VIP

   Vajza e Eminės ėshtė rritur, ja si duket sot (Foto)

   Vogëlushja e modeles me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj, Ella Faria tashmë...

   Femra

   Shuplaka zbulon sa fėmijė do t'i keni dhe tė cilės gjini

   S humë prej nesh dëshirojmë ta dimë se sa fëmijë do t'i kemi,...

   VIP

   E pranon Armina Mevlani: Po kam quka! (Foto)

   Modelja e njohur shqiptare Armina Mevlani vazhdon të përflitet për format e saj...

   Sport
   • Guardiola largon njė lojtar?

    Wilfried Bony do të largohet nga Manchester City Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, nuk llogarit në shërbimet e sulmuesit, Wilfried Bony dhe është i lirë të gjejë skuadër të re para...

    Më Shumë
   • Mourinho shpėrblen Ibrahimoviēin

    Jose Mourinho i ka dhënë katër ditë pushim Zlatan Ibrahimovicit, pasi sulmuesi ka luajtur çdo minutë të Manchester Unitedit në ndeshjet hapëse të sezonit. Suedezi ka shënuar katër gola...

    Më Shumë
   • Kosova e mund Finlandėn nė futsal

    Përfaqësuesja e Kosovës në futsal ka shënuar fitore 3:1 ndaj Përfaqësueses së Finlandës. Në turneun që po organizohet në Kroaci, Kosova ka mundur 3:1 Finlandën. Pjesë e...

    Më Shumë

   Ja sa bileta janė shitur deri mė tani pėr ndeshjen Shqipėri - Maqedoni

   Afro tetë mijë bileta të shitura, kur ka mbetur një...

   Kroacia emėron kapitenin e ri (Foto)

   Pas daljes në pension të Darijo Srna, mesfushori i Real Madridit Luka...

   PSG ka gati 75 milionė euro pėr yllin e Gjermanisė

   Pas humbje shokuese nga Monaco 3:1, Paris Saint Germain dëshiron të...

   Kėshtu ndryshon formacioni i Kosovės me ardhjen e Besart Berishės (Foto)

   Besart Berisha është prurja e fundit e Përfaqësueses...

   Zyrtare: Valdet Rama bėhet me skuadėr tė re

   Mesfushori kosovar, Valdet Rama është transferuar te skuadra gjermane...

   Ancelotti mė 2 shtator nė Shqipėri

   Trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti më 2 shtator do...

   Opinione

   Kampanja frikėsuese e Sarkozy-t

   Shkruan: Dominique Moisi Trimërohet nga mungesa e popullaritetit...

   1 Shtatori, dita "D" e Demarkacionit!

   Shkruan: Florim Zeqa Dita e 1 shtatorit 2016 do të mbahet gjatë...

   Qeveria kuslinge tė tėrhiqet

   Shkruan: Reshat Badallaj- Zhuriani Qeveria kuislinge e Republikës...

   Demarkacioni kosovar, jugu i Shqipėrisė dhe impotenca e Akademive tė Shkencave

   Nga: Ben Andoni Do edhe pak ditë që Kosova të votojë...

   Dossier

   Kur Stalini i tha delegacionit jugosllav: Gėlltiteni Shqipėrinė!?

   Në takimin e 10 shkurtit 1948 midis delegacionit jugosllav dhe atij sovjetik, të cilave ju prinin Eduar Kardeli dhe Josef Stalini, u shtrua çështja e zhvillimeve në Shqipëri. Stalini ishte i njohur në detaje me...

   Planeti X

   Del nė shesh obduksioni ndaj alienėve nė vitin 1969

   Në vitin 1969, në shtetin Sverdlovski ishte raportuar se një UFO ishte rrëzuar. Ishte menduar se ajo ishte përplasur dhe se ishte rregulluar nga forcat e armatosura ruse. Ishte zbuluar një video dhe një...

   Del nė shesh obduksioni ndaj alienėve nė vitin 1969

   Në vitin 1969, në shtetin Sverdlovski ishte raportuar se një UFO...

   NASA vėren njė objekt tė ēuditshėm, qė sillet pėrreth tokės

   Një objekt i çuditshëm, që duket si një...

   Shenjat se personi i vdekur ėshtė pranė jush dhe tenton tė komunikojė me ju

   Aroma e tyre Kur shpirti i personit të dashur është në...

   A do ta ndėrtojmė ndonjėherė sferėn e dyson-it?

   Ndërtimi i sferës së Dyson-it - topit gjigant të...

   Auto&Tech
   BT dhe Nokia nisin kėrkimet pėr brezin e ri tė internetit 5G

   Dy gjigantët e teknologjisë BT dhe Nokia kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për nisjen e hulumtimeve për zhvillimin dhe testimin e brezit të ri të internetit, 5G. Pavarësisht që...

   Më Shumë

   Mos e bėni kėtė nė veturė ose do tė vdisni!

   A e dini se klima mund të shkaktojë probleme serioze në...

   Tė ka rėnė telefoni nė ujė? Ja zgjidhja (Foto)

   Nëse telefoni të është lagur, ekzistojnë disa metoda...

   Me Lift, orėn tuaj smart mund ta karikoni edhe nė ajėr

   Lift quhet sistemi i vetëm i ndërtuar deri tani i cili mund të...

   KOSOVA SOT TV
   Parashutisti transmeton live vdekjen e vet nė Facebook (Foto/Video, +18)

   Parashutisti italian i cili vdiq në Alpe duke u lëshuar nga parashuta, kishte xhiruar gjithë ngjarjen. Armin Schmeider 28-vjeç u kishte thënë miqve të vet në rrjetin social: “Sot do të...

   Më Shumë

   Burri para striptistes, shikoni ēfarė i bėn gruaja (Video +16)

   Kjo video është kthyer menjëherë në hit dhe...

   Kamerat kapin momentet shokuese kur nėna abuzon fizikisht me djalin (Foto/Video)

   Një burrë i cili dyshonte se gruaja e tij po abuzonte fizikisht me...

   Dy vajza masakrojnė njėra-tjetrėn nė mes tė rrugės (Video)

   Një video e plasuar në internet tregon një sherr të...

   OK KIDS
   Syze tė ndryshme pėr fėmijė (Foto)

   Për të bërë syze të ndryshme për fëmijë i’u duhen disa gjëra, raporton Gazeta Kosova Sot Online. Letër me ngjyra Ngjitës Gërshërë Lapsa me ngjyra Dhe pipa nga...

   Me Shume

   Shikoni se ēfarė ndodhė kur e shtrydhni njė peshqir tė lagur nė hapėsirė (Video)

   Bota e shkencës është duke bërë eksperimente të...

   Gjithqka qė duhet tė dini pėr Australinė

   Fakte interesante për Australinë, që duhet ti dini ju sjell...

   Lulėkuqja e Kosovės

   Kjo luftëtare e Kosovës U rreshtua në Ushtrinë...

   >