Prekëse: Vogëlushja e përqafon qenushin e mërzitur para se të niset në shkollë (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Prekëse: Vogëlushja e përqafon qenushin e mërzitur para se të niset në shkollë (Foto/Video)

Prekëse: Vogëlushja e përqafon qenushin e mërzitur para se të niset në shkollë (Foto/Video)

Ky qen është shoku më i mirë i kësaj vajze, transmeton Kosova Sot Online.

Një video e postuar në Internet tegon momentin e lezetshëm të një vogëlusheje e cila bëhet gati për të shkuar në shkollë, ndërkohë që qenushi i saj është i mërzitur.

The golden retriever sits forlornly in the corner while his favorite person gets ready to leaveHis tiny human sees that her best friend is upset, and quickly goes to comfort him

E pajisur me çantën e saj me rrota dhe nme plota ngjyra vogëlushja është bërë gati të niset. Por më pas ajo e vëren qenushin e saj duke qëndruar në një qoshe dhe duke shikuar i mërzitur. Më pas fëmiu i afrohet dhe i jep një përqafim shokut të saj .

The little girl gives the dog a big hug. At first the pup looks surprised, but then is clearly happyBest friends: the little girl couldn't possibly leave for school without saying goodbye to her pet

Qeni në fillim duket i befasuar, por më duket më i lumtur që shoqja e tij po i kushton ëmendje.

Nuk dihet se kush dhe ku e filmoi, megjithatë videoja ka qarkulluar me të madhe n Internet.

(Kosova Sot)

16 orë e 32 minuta më parë
22/07/18