Voton Arbër Vllahiu (Video) - TV - Kosova Sot
Voton Arbėr Vllahiu (Video)

Voton Arbėr Vllahiu (Video)

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Arbër Vllahiu dhe bashkëshortja kanë shkuar për të votuar. 

Vllahiu voton në Shkollën e Mesme “Sami Frashëri” në Prishtinë.

Mirëpo, gjatë procesit të votimit gruas së tij i ka ndodhur diçka e papritur, ajo ka harruar letërnjoftimin në shtëpi dhe në këtë mënyrë nuk është lejuar të votojë.

Ndryshe, Vllahiu garon për të parin e komunës së Prishtinës nga radhët e AAK-së.

Image

(Kosova Sot)

2 orë e 37 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa