Ndodh në Shqipëri, ja çfarë hoqi ky doktor nga veshi i vajzës së re (Video) - TV - Kosova Sot
Ndodh nė Shqipėri, ja ēfarė hoqi ky doktor nga veshi i vajzės sė re (Video)

Ndodh nė Shqipėri, ja ēfarė hoqi ky doktor nga veshi i vajzės sė re (Video)

Alfred Aga, mjek ne nje spital privat ka publikuar ne profilin e tij ne rrjetet sociale nje video ku tregon nje moment nga puna e tij. Kjo ben fjale per heqjen e nje thoi artificial nga veshi i nje vajze.

Ja cfare shkruan ai:

Nga cikli surpriza gjate punes (ne vjeshte kesaj here  [😉] )… thesare nga kanali i veshit…  [😉]
p.s mos e kruani veshin kurre ne brendesi pasi eshte shume delikat dhe mund ta demtoni!

(Kosova Sot)

15 orë e 57 minuta më parë
19/01/18
aaaaaaaa