Vogëlushja nuk mund t’i rezistojë gjumit, ja pamjet mbreslënëse (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Vogëlushja nuk mund t’i rezistojë gjumit, ja pamjet mbreslënëse (Foto/Video)

Vogëlushja nuk mund t’i rezistojë gjumit, ja pamjet mbreslënëse (Foto/Video)

Ky është një moment mbreslënës kur një fëmijë u përpjek të zgjidhte në mes nënës së tij dhe gjumit.

Foshnja që ka vetëm 6-muaj dhe ka fituar zemrën e shume ndjekësve që e kanë parë ne internet, transmeton gazeta Kosova Sot Online. 

A tiny baby has captured the hearts of internet users worldwide after a video was shared of her rousing from a napThe little baby was seen battling with tiredness to great her mother with a big smile and giggles

Yerin me shumë dashuri zgjohet nga gjumi për ta përshëndetur të ëmën por dëshira për ta vazhduar gjumin ishte i pashmangshëm.

The footage shows the tot rolling around in her crib trying to stay away after a long snoozeInternet users have said they can relate to the baby's obsession with sleep 

(Kosova Sot)

11 orë e 50 minuta më parë
21/10/18