Shikoni reagimin e fëmijës kur babai e pret pemën e Krishtlindjes me sharrë (Video) - TV - Kosova Sot
Shikoni reagimin e fëmijës kur babai e pret pemën e Krishtlindjes  me sharrë (Video)

Shikoni reagimin e fëmijës kur babai e pret pemën e Krishtlindjes me sharrë (Video)

Prindërit e kanë marrë fëmijën e tyre të vogël me vete kur kanë shkuar për ta prerë pemën e Krishtlindjes, ku e kanë filmuar reagimin e tij, trasnmeton Kosova Sot Online.

Në fillim  fëmija duket i lumtur dhe I buzëqeshur në krahun e nënës së tij, por menjëherë kur babai e ndez sharrën dhe fillon ta pres pemën, djali fillon të qajë.

Pastaj, nëna e ngushëllon djalin ndërkohë që qesh me reagimin e tij, duke i thënë: “Pema është mire zemër, tani do ta marrim në shtëpi."At first the child was happy and smilingHe then became upset when his dad turned on the chainsawWhen the boy's father begins to cut through the trunk, he quickly bursts into tearsThe video was filmed in Plumas National Forest, California

(Kosova Sot)

54 minuta më parë
22/10/18