Ja çka i bëjnë dronit tigrat (VIDEO) - TV - Kosova Sot
Ja ēka i bėjnė dronit tigrat (VIDEO)

Ja ēka i bėjnė dronit tigrat (VIDEO)

Për këta tigra në verilindje të Kinës, një dron është vetëm një lodër gjigante, shikoni videon se si fillon dhe mbaron ngjarja, do të mahniteni nga pamjet.

 

(Kosova Sot)

14 orë e 0 minuta më parë
20/01/18
aaaaaaaa