Pinte cigare teksa po furnizonte makinën me karburant, e pabesueshme ajo që i ndodh (VIDEO) - TV - Kosova Sot
Pinte cigare teksa po furnizonte makinën me karburant, e pabesueshme ajo që i ndodh (VIDEO)

Pinte cigare teksa po furnizonte makinën me karburant, e pabesueshme ajo që i ndodh (VIDEO)

Një person në Bullgari ka morë mësimin e ‘jetës’pasi po pinte cigare teksa po furnizonte makinën me karburat.

Punëtori i karburantit ka shkuar direkt tek zjarrë fikësja dhe i ka fikur cigaret të riut.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.

 

(Kosova Sot)

14 orë e 35 minuta më parë
20/10/18