Belholla (Foto) - VIP - Kosova Sot
Belholla (Foto)

Belholla (Foto)

Kim Kardashian është njëra nga femrat  më të komentuara në botë, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Ajo ka arrit t marrë vëmendjen fal linjave të saj seksi, Kimi është shumë aktive në rrjetet sociale ajo nuk heziton të ndaj foto provokuese edhe me fansat e saj.

Kimi është nënë e dy fëmijëve dhe arrit prapë të ketë linja seksi pasi që merret shumë me trupin e  saj, ajo ka postuar një foto në rrjetin sociale instagram e veshur me një babysuit dhe një kapelë duke i;u treguar femrave se si mundë ta kenë një bel të hollë.

Për ta pasur një bel të hollë i’u duhet të shkoni sa më shumë në palestër, ka thënë Kimi.

(Kosova Sot)

Image
Image

 

12 orë e 54 minuta më parë
19/06/18